Božićna radionica u Montessori skupini

 Već tradicionalno Montessori skupina uoči božićnih blagdana organizira radionice za djecu i roditelje.

 Roditelji su nakon božićne radionice rekli:

 „Dok iščekujemo Isusov rođendan, božićna radionica djece i roditelja u našoj Montessori grupi uvijek unese posebnu radost u srca svih nas, izrađujući ukrase, provodeći vrijeme u druženju i smijehu, okruženi našom djecom, radionicu uvijek završimo okupljeni oko božićne jelke uz pjesmu. To je najljepši način da na mjestu gdje naše dijete tijekom godine provede velik dio svog vremena,zahvalimo jedni drugima za međusobno poštovanje, prijateljstvo te tako svojoj djeci pokažemo kako ljubavlju možemo graditi bolji svijet. Hvala odgojiteljicama Montessori skupine što nam svake godine omoguće ovakvo divno iskustvo“.

slika1 min

slika2 min

 „Sviđa mi se što se svake godine u dječjem duhu, optimizmu pripremamo za Božić. Izraz sretnog lica mog djeteta mi je najveći dar“.

 „Sretni smo što smo se i ove godine okupili i zajedno s našim najdražim malenima napravili prekrasne božićne ukrase i okitili bor, ali i žalosni što nam je ovo zadnja godina druženja u vrtiću i bezbrižnih igri“.

 „Slatko druženje dragih teta, dječice, mama i tata. Bilo je lijepo, veselo, a za mame i edukativno“.

 

 Sretan Božić i novu 2019. godinu žele vam Montessorci!