Montessori skupina – izlet u Zagreb

 9. travnja 2019. djeca Montessori skupine zajedno sa svojim roditeljima i odgojiteljicama uputili su se na izlet u Zagreb.

 Za organizaciju putovanja se pobrinula naša predškolka Nika koja je svojim poduzetničkim duhom sve nas pripremila na avanturu koja će nas uvijek sjećati na divno druženje i suradnju s našim dragim roditeljima.

 Prva postaja našeg izleta bio je HRT – radno mjesto našeg roditelja gdje su djeca imala priliku vidjeti brojne studije u kojima se snimaju različite emisije, kostimografiju, arhivu, hrvatski radio… Dojmovi su bili izuzetni!

 „Kraljevski pas velikog srca“ animirani je crtani film kojeg smo pogledali u Cinestaru i pritom se dobro nasmijali.

 Zadnje odredište naše avanture bio je zoološki vrt u kojem su se djeca susrela s mnogobrojnim životinjama, a posebno veselje bila je igra s domaćim životinjama.

 Prepuni dojmova koje smo jedva čekali ispričati našim vrtićkim prijateljima,umorni, ali sretni u večernjim satima smo se vratili u naš grad.

 

slika1

slika2

slika3

slika4

slika5

slika6